Maikel de Laat: Stedelijk Impressionisme

Registratie is gesloten.
Maikel de Laat: Stedelijk Impressionisme

Maikel de Laat: Stedelijk Impressionisme

door
782 782 people viewed this event.

De expositie toont een selectie van impressionistische schilderkunst op basis van eigen foto’s en indrukken die Maikel de Laat opdeed in zowel Brabantse steden als wereldsteden zoals New York.
In zijn werk verkent Maikel thema’s als verval, industrie en stedelijke architectuur. Met een impressionistische benadering creëert hij vervreemdende kleurcombinaties die tegelijkertijd een duidelijke verbinding tonen met het klassieke impressionisme en modern realisme.
Maikel de Laat exposeerde eerder op de Brabant Art Fair en nam deel aan het Tilburgs Kunstenaarsproject, waar hij een interpretatie van het werk van Jan Sluijters presenteerde. Deze solotentoonstelling biedt een bijzondere kans om zijn unieke benadering van stedelijke thema’s te ervaren.

Openingstijden
Zaterdag 22 maart van 12.00 tot 17.30 uur
Zondag 23 maart van 11.00 tot 17.30 uur

250322 Olieverfschilderij Cockerill-Sambre Luik
previous arrow
next arrow

Website Maikel de Laat: https://www.maikeldelaat.com

 

Datum en tijd

22-03-2025 naar
23-03-2025
 

Locatie

 

Evenement types

 

Evenement categorie

Deel met vrienden